БЕРЕГ ЛЕВЫЙ №54
№54 за май 2016 г. Распространяется среди членов АА.
Издание группы АА «Левобережная» г. Киев.

ВІСІМНАДЦЯТА КОНФЕРЕНЦІЯ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ

АА В УКРАЇНІ

Дорогі брати та сестри, місяць травень вже традиційно став часом проведення Конференції по обслуговуванню АА в Україні. Нинішня вісімнадцята Конференція проходила під девізом ««Служіння – духовна відповідальність в АА». Цього року було вперше започатковано проведення такого заходу не в Києві. З огляду на те, що нещодавно Головний Офіс Українського АА переїхав до м. Полтави,то і Конференцію також було вирішено провести у цьому мальовничому місті.

Учасниками Конференції були представники п’яти регіонів України. Зокрема: Західного, Волинського, Київського Полтавського, Східноукраїнського. Крім того на запрошення АА України Конференцію відвідали почесні гості, члени Ради Загального Обслуговування АА Великої  Британії: Чарльз та Найджел, які приймали участь у Конференції у якості спостерігачів.

Були заслухані доповіді та пропозиції відповідних Комітетів:

Організаційного – про підготовку та проведення Прес-конференції в УНІАН, з нагоди  80-ліття Спільноти АА в Україні (10.06.2015 р.). та інших заходів АА в Україні;

Інформаційного – щодо питання розробки офіційного сайту АА та підвищення ефективності інформування громадськості про діяльність АА;

Фінансового – звіт про діяльність Українського Центру Обслуговування у 2015р. та про поточне фінансове становище в АА України.

Літературного – про активну роботу над перекладом літератури АА (в т.ч. кількох брошур) з англійської мови на українську та затвердження основних текстів АА українською мовою.

Крім того, велика увага на Конференції приділялася питанню донесення нашого послання до алкоголіків, які перебувають в місцях позбавлення волі. У даний час це служіння запроваджене в Київському, Полтавському та Східноукраїнському регіонах України.

На Конференції були внесені остаточні зміни до «Положення про Конференцію по обслуговуванню АА в Україні», а також було повідомлено, що процес юридичної перереєстрації Громадської Організації УЦО АА та внесення змін до статутних документів і керівного складу нашої організації – завершено. Відтепер усі установчі документи зареєстровані на Громадську Організацію (а не на окремих осіб), що відповідає духу і Традиціям АА.

Щоправда, для успішної процедури перереєстрації виникла потреба з залученням приватної юридичної фірми. Послуги якої коштували 52тис. грн. І хоча на Конференції було прийнято рішення про віднесення даних витрат до статті видатків УЦО із щорічним частковим погашенням, в даний час це є непосильним тягарем. Саме тому УЦО АА звертається до тих членів АА, хто має можливість допомогти фінансово, для покриття цих витрат, пожертвувати будь-яку суму не обтяжливу для кожного із Вас. Для перерахунку коштів відкрито картковий рахунок у Приватбанку – 5168 7572 9133 6891. При переказі коштів на цю картку потрібно вказувати призначення платежу – на юридичний супровід. Станом на 01.06.2016р. на рахунку знаходиться більше 8 тис. грн.

Під час Конференції відбулися вибори та затвердження Голови Української Ради Обслуговування АА. Ним став Василь, з Київського регіону.

Також були заслухані звіти про участь в заходах світової спільноти АА – Міжнародних делегатів Української Конференції Михайла та Ігоря Н. (Ігорю Н (Волинський регіон) не підтвердили повноваження міжнародного делегата на наступний рік).

Новим міжнародним делегатом на найближчі 4 роки (із щорічним підтвердженням) був обраний Юрій Т., представник Західного регіону , який має величезний досвід служіння в службах АА США та Канади. Він також забезпечував синхронний переклад для іноземних гостей протягом роботи Конференції.

Олександр Ш.(Київський регіон) та Віталій Д. (Східний регіон) доповіли про свою поїздку в якості делегатів на 44-у Конференції по обслуговуванню АА у Польщі, яка проходила в м. Констанцин-Єзьорна у листопаді 2015р.

Також було повністю оновлено склад ревізійної комісії,до функцій якої входить: моніторинг та нагляд за фінансово-розповсюджувальною діяльністю ГО УЦО АА.

Під час Конференції усі її учасники мали можливість відвідати приміщення Офісу ГО УЦО АА. Воно було надане міською владою м.Полтави. Це – затишна кімната зі зручностями, на першому поверсі багатоповерхового житлового будинку. На даний час там працює 2 працівники, які реалізовують та пересилають літературу до регіонів, відповідають на телефонні дзвінки та ведуть облік діяльності Офісу.

Насамкінець, хотів би відмітити, що 18 Конференція пройшла в атмосфері любові, поваги одне до одного та дотримання принципів АА.

Окремо висловлюю велику подяку спостерігачам з Об’єднаного Королівства Великобританії, які ділилися з нами своїм величезним досвідом та люб’язно давали роз’яснення у тих випадках, коли це було потрібно.

Наступна 19-а Конференція відбудеться у травні 2017р. в не менш мальовничому та цікавому місті України -Львові.

 

З повагою та любов’ю, Олександр Ш.